Zestaw świąteczny kosmetyki SONAX

Zestaw świąteczny kosmetyki SONAX

47.90 zł

Informacje o produkcie:

Zestaw zawiera:

1. SONAX Xtreme pianka do skóry - nano 250ml. Brutalna wobec brudu - łagodna dla skóry. Pianka o naturalnym zapachu skóry do czyszczenia i pielęgnowania: foteli samochodowych, elementów wystroju wnętrza, pokrowca na motocykl, mebli i innych elementów z gładkiej skóry. Usuwa brud, olej i tłuszcz nadając skórze wyjątkową sprężystość. Naturalny wosk pszczeli zapewnia długotrwałą konserwację. Nie zawiera barwników - można ją stosować do skór we wszystkich kolorach. Pianka szczególnie nadaje się do samochodów z podgrzewanymi fotelami i do skóry o perforowanej powierzchni.

2. SONAX Do czyszczenia wnętrza samochodu 500ml. Dokładnie usuwa nawet najbardziej uporczywy brud z wykładzin, tapicerki, pokrowców tekstylnych, podsufitek z tworzywa sztucznego i szyberdachów. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży, przyjemny zapach w samochodzie.

3. Tenzi ściereczka mikrofibra żółta 325 gr 1 szt. Wysokiej jakości żółta ściereczka z mikrofibry marki Tenzi stworzona przez Duńskiego producenta przy użyciu technologii mikrowłókna składa się z mieszanki bardzo cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych (nylon) zapewnia efektywne czyszczenie każdej powierzchni. Niezbędna podczas ręcznego polerowania, eliminuje zagrożenie porysowania lakieru. Stosowana na sucho doskonale przyciąga kurz. Zmoczona, doskolanle wchłania wodę i brud. Po wypłukaniu wodą jest natychmiast gotowa do ponownego użycia. Rozmiar ściereczki: 38x38 cm. 

4. GRATIS torebka opakunkowa!