Regulamin

Regulamin

Firma OilExpert zajmuje się sprzedażą części samochodowych za pośrednictwem sklepu internetowego www.oilexpert.pl

Korzystanie ze sklepu www.oilexpert.pl jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków poniższego regulaminu.

1. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) wyrażonymi w polskich złotych.

2. Zamówienia w sklepie można składać poprzez sklep internetowy www.oilexpert.pl oraz telefonicznie: tel: 696-060-808 , tel: 696-060-898. W przypadku zamówień składanych drogą telefoniczną przesyłki są realizowane po uprzedniej wpłacie pieniędzy na nasze konto lub przesyłki za pobraniem.

3. Zamówienia złożone przez sklep internetowy można składać 24 godziny na dobę.

4. Wszystkie przedmioty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i są objęte pełną gwarancją producenta.

5. Firma OilExpert oferuje swoją pomoc w doborze właściwego asortymentu pod nr tel. 696-060-808 , tel: 696-060-898 oraz za pośrednictwem e-mail: sklep@oilexpert.pl

7. Dane osobowe podane przez Klienta niezbędne do rejestracji konta zostaną przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówień zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgoda na przetrzymywanie danych osobowych może być przez Klienta w każdej chwili odwołana poprzez wysłanie do firmy OilExpert e-mail z takim postanowieniem.

8. Dostarczamy zamówienia do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej: DHL Polska oraz Paczkomaty InPost.

10. Zapłata za zamówiony towar może być dokonywana przelewem przed dostarczeniem towaru lub zapłata za pobraniem.

11. Firma OilExpert z chwilą wpłynięcia należności na konto firmowe zobowiązuje się do natychmiastowego wysłania towaru do klienta wraz z fakturą lub paragonem.

12. Dane firmy:

 • OilExpert Anna Rajewicz-Leszczyńska
 • Starzyńskiego 66, 05-090 Dawidy Bankowe
 • NIP: 951-231-40-83
 • REGON: 362001134
 • Numer rachunku bankowego: 22 1940 1076 3150 4382 0000 0000

13. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia zwrot wpłaty nastąpi na rachunek Klienta w ciągu 7 dni.

14. W chwili odbioru towaru klient jest zobowiązany do sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera oraz w razie uszkodzenia towaru sporządzenia protokołu szkody z kurierem.

15. Klient ma prawo do zwrotu towaru w terminie do 14 dni liczonych od daty zakupu. Warunkiem jest, że towar pozostaje w oryginalnym opakowaniu, nie był używany, jest z kompletną zawartością i nie nosi śladów użytkowania. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym dowodem zakupu (paragon).

16. W przypadku gdy wcześniej nie nastąpiły inne ustalenia Firma OilExpert nie przyjmuje zwrotów reklamacyjnych wysłanych za pobraniem.WARUNKI REKLAMACJI:


Wszystkie przedmioty oferowane przez stronę www.oilexpert.pl są nowe i obowiązuje je gwarancja.

  W przypadku wykrycia wady fabrycznej produktu, Klientowi przysługuje prawo do reklamacji w terminie 1 roku od daty zakupu. Do reklamacji produktu niezbędny jest dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury VAT.

  Reklamowany produkt przekazywany jest bezpośrednio do producenta. Firma OilExpert jedynie pośredniczy w procesie reklamacyjnym. Czas rozpatrywania reklamacji to od 2 tygodni do maksymalnie 3 miesięcy. 

  Podstawą rozpatrywania spraw reklamacyjnych oraz zwrotów jest opinia serwisu danej marki, stwierdzająca usterkę bądź wadę w działaniu reklamowanego sprzętu.

  Wyjątek stanowią oryginalne produkty BMW. W tym przypadku reklamacje części rozpatrywane są przez każde ASO w Polsce zamontowane w samochodzie. Reklamacje również rozpatrywane są na podstawie dowodu zakupu. 

  W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Klient może żądać wymiany towaru na nowy lub zwrotu kosztów zakupu.  Regulamin Konkursów:

  1. Otrzymane Vouchery umożliwiają dokonanie jednorazowego zakupu na podany rabat na voucher.

  2. Voucher przysługuje tylko na zakupy detaliczne dla jednej osoby.

  3. W przypadku Voucherów z rabatem zniżkowym maksymalna kwota zakupu to 1500zł

  4. Aby otrzymać rabat konieczne jest przedstawienie posiadanego vouchera.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoplo.pl